loading...

Drugssquare - شراء الأدوية عبر الإنترنت

بازدید : 211
شنبه 30 آبان 1399 زمان : 17:36

Taffic کامل است, 1-قرص, داروهای تجویز یکبار در روز که برای درمان HIV-1 who استفاده می‌شود که قبلاً هیچ داروی HIV دیگری مصرف نکرده اند. همچنین ممکن است در افراد مورد استفاده قرار گیرد چه کسی هستند replacing stable ART regimen, هیچ گونه نارسایی در درمان قبلی نداشته اند ، و که بار ویروسی 50 نسخه در هر میلی لیتر یا کمتر داشته باشند. اگرچه درمانی برای HIV نیست ، وقتی به عنوان کارگردانی گرفته شود ، این می‌تواند ویروس را سرکوب کند. Taffic Tablet از انتقال بیشتر HIV جلوگیری می‌کند و سیستم ایمنی بدن را با افزایش تعداد سلولهای CD4 بهبود می‌بخشد و کاهش مقدار ویروس فعال در خون (viral load).

مواد لازم در قرص Taffic چیست؟

مواد اصلی موجود در Taffic عبارتند از bictegravir ، emtricitabine و tenofovir alafenamide. Emtricitabine و tenofovir alafenamide مهار کننده‌های ترانسکتریپاز معکوس نوکلئوزید هستند (NRTIs) ، در حالی که bictegravir است an integrase strand transfer inhibitor (INSTI ، همچنین به عنوان یک مهار کننده انتگراز شناخته می‌شود).

 • تولید شده توسط: Hetero Healthcare Ltd.
 • قدرت: Bictegravir 50 میلی گرم ، Emtricitabine 200 میلی گرم ، و Tenofovir Alafenamide 25 میلی گرم
 • فرم: قرص
 • بسته بندی: بسته 30 قرص

buy taffic tablet online

Drugssquare - فروشگاه داروسازی معتبر آنلاین. از پورتال وب ما دیدن کنید ، چشم انداز Taffic قرص قیمت, و سفارش خود را امروز قرار دهید. با Drugssquare ، اکنون می‌توانید buy taffic tablet online on the go, و آنها را در آستان شما در سراسر جهان تحویل بگیرید. داروهای 100٪ اصلی. دسترسی 24/7.

چگونه باید از Taffic استفاده کنید (Bictegravir ، Emtricitabine و Tenofovir Alafenamide)؟

روزانه 1 بار Taffic را با یا بدون غذا میل کنید. داروهایت را در فواصل معین مصرف کن. این رژیم تک قرص یا STR را بیشتر از دستورالعمل مصرف نکنید. برای کارآیی هرچه بهتر درمان ضد HIV ، هر دوز را دقیقاً طبق تجویز مصرف کنید.

Taffic Dosage

مقدار مصرف از دست رفته - اگر بیمار در مدت 18 ساعت از زمان مصرف معمولی ، دوز قرص Taffic را از دست دهد ، بیمار باید آن را در اسرع وقت مصرف کند ، و سپس دوز بعدی Taffic را در زمان مشخص شده به طور منظم مصرف کند. If a patient misses a dose by more than 18 hours, بیمار نباید دوز از دست رفته را بخورد و به سادگی برنامه دوز معمول را از سر بگیرد.

مصرف بیش از حد - در صورت بروز دوز بیش از حد ، بیمار باید برای اثبات سمیت تحت نظر قرار گیرد. درمان بیش از حد دوز با Taffic شامل اقدامات حمایتی عمومی‌از جمله نظارت بر علائم حیاتی و همچنین مشاهده وضعیت بالینی بیمار است.

قرص Taffic - سؤالاتی که باید از پزشک خود بپرسید

دانستن چگونگی عملکرد داروهای شما به شما کمک می‌کند تا اثربخشی آنها و اینکه آیا آنها مناسب شما هستند را ارزیابی کنید. در اینجا چند سوال وجود دارد که ممکن است بخواهید در مورد داروهای HIV و ایدز از پزشک خود بپرسید - Taffic (bictegravir / emtricitabine / tenofovir alafenamide):

➡ چه مدت و چه مدت به مصرف دارو نیاز دارم؟
➡ آیا به آزمایش مقاومت در برابر دارو نیاز دارم؟
➡ آیا در صورت احساس خوب ، دارو لازم است؟
➡ آیا باید به تغذیه خود توجه ویژه‌‌‌ای داشته باشم؟
➡ اگر قرص Taffic را طبق دستورالعمل مصرف نكنم ، یا اگر مصرف آنها را فراموش كنم ، چه خطراتي وجود دارد؟
➡ آیا شرایط دیگر می‌توانند در اثر این داروی HIV دخالت کنند یا تحت تأثیر قرار گیرند؟
➡ عوارض جانبی دارو چیست؟
➡ در صورت بروز عوارض جانبی چه کاری باید انجام دهم؟ آیا مواردی وجود دارد که ممکن است نیاز به تماس با پزشک را داشته باشد؟ آیا مواردی وجود دارد که ممکن است از من بخواهد که فوراً مصرف دارو را قطع کنم؟
➡ آیا این دارو با سایر داروهای دیگری که مصرف می‌کنم تعامل دارد؟
➡ آیا برای مدیریت بهتر اچ آی وی یا ایدز یا معالجه من آیا باید تغییراتی در شیوه زندگی ایجاد کنم؟
➡ آیا این روش درمانی می‌تواند بر توانایی من در بارداری یا داشتن فرزند تأثیر بگذارد؟ اگر چنین است ، قبل از شروع درمان HIV باید با یک متخصص باروری صحبت کنم؟

در طی هر بازدید ، باید در مورد ماندن در برنامه درمانی خود صحبت کنید. مطالعات نشان می‌دهد بیمارانی که داروی خود را به روش صحیح مصرف می‌کنند بهترین نتیجه را می‌گیرند: بارهای ویروسی آنها کم می‌شود ، تعداد CD4 آنها بماند و احساس سلامتی می‌کنند.

تماس با ما - ما خدمات عالی مشتری ارائه می‌دهیم

به دنبال کمک به محصولات یا خدمات ، سؤال در مورد خرید یا نیاز به صحبت در مورد یک سوال کلی هستید ، ما در اینجا برای کمک به شما هستیم.

ایمیل - info@drugssquare.com
تماس بگیرید / Whatsapp - +91-9958550955
24/7 چت زنده

Generic Valcyte 450 میلی گرم قرص - خرید Valganciclovir برخط با کمترین قیمت از جانب هند
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

آرشیو
آمار سایت
 • کل مطالب :
 • کل نظرات :
 • افراد آنلاین :
 • تعداد اعضا :
 • بازدید امروز :
 • بازدید کننده امروز :
 • باردید دیروز :
 • بازدید کننده دیروز :
 • گوگل امروز :
 • گوگل دیروز :
 • بازدید هفته :
 • بازدید ماه :
 • بازدید سال :
 • بازدید کلی :